Kurumsal

PERSONEL SERVİS HİZMETLERİMİZ

İkizgül Turizm; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir.

Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar oluşturulmaktadır.

Gebze başta  olmak üzere Kocaeli ve İstanbul 'da personel servisi hizmeti veren, sorumluluk sahibi bir firmayız. Firmamızda çalışan tüm sürücülerimizi belirli standartlara göre belirleriz. Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir. Sürücünün İkizgül 'ün hizmet anlayışını benimsemesi bizim için çok önemlidir. Yıllardır personel servisi alanında Kocaeli ve  İstanbul’un önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler,geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri mutlu etmektedir.

Mesleğimizdeki en önemli husus can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusundan yola çıkarak, canlarını bize emanet edenlere en güvenilir araçlarla ve sürücülerimizle hizmet vermek en temel görevimizdir.                                        
Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır. Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.

Taşıdığımız her personel ise 80.000 TL'lik koltuk başı sigortamızdan faydalanmaktadır.

Tüm araçlarımız yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online izlenmektedir.

Dinlemeyi seviyoruz ve projenizle ilgili olarak sizinle konuşmak için sabırsızlanıyoruz.